Turkey

BOOTY BARRE BREZILYA’DA!

Booty Barre egzersizi Pilates, Yoga ve dansı akıcı atletik hareketlerle birleştiren devrim yaratmış bir egzersiz biçimidir. Ünlülerin eğitmeni Tracy Mallett tarafından geliştirilmiş Booty Barre, güç ve esnekliğin, bale barı yardımıyla kardiovasküler dayanıklılık çalışmasıyla mükemmel bir şekilde bir araya gelmiş halidir. Metod anatomik biyomekaniklere odaklanırken, eğlenceli ve güvenli bir egzersiz için her düzeyde öğrenciye uygulanabilecek özel teknikler kullanır.

 

BOOTY BARRE’IN KURUCUSU
TRACEY MALLETT HAKKINDA:

Uluslar arası Fitness profesyoneli Tracy Mallett 20’nin üzerinde ödüllü egzersiz DVD’sinin sahibi, ve “Super Fit Mama” ve “Sexy in 6” kitaplarının yazarıdır.

Tracy profesyonel dansçı geçmişini Pilates master hocası deneyimiyle birleştirip, dünyada hızla popülerleşen Booty Barre metodunu geliştirmiştir.

 

BOOTY BARRE SERTIFIKASI ALIN!

Eğitmen programımız bedenin eşit dağılmış bir egzersizden geçebilmesi için önceden koreografilerle bölümlere ayrılmıştır. Her bir bölüm doğaçlamaya gerek bırakmayacak şekilde ilerleyecek bir eğitim programıyla değişebilir, gelişebilir biçimde planlanmıştır.

Booty Barre eğitmenleri ailesi sağlığı hedef alır, fakat bunu eğlenirken yapabilmeye öncülük etmekten gurur duyar.

 

Booty Barre ailesine katılıp üyelerinize dünyanın en popüler ve seksi egzersizini sunmak ister misiniz? Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki formumuz doldurun.